کاشت ابرو (EYEBROW TRANSPLANT)

كاشت ابروی طبيعی و قابل رشد

 

چه كسانی می توانند كاشت ابرو انجام دهند؟

كسانیكه ابروهايی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهايشان

كسانی كه شكل و فرم ابروهايشان زيبا نيست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحيح شكل آن هستند) براي تغيير فرم ابروهايشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.
كسانی كه اثر سوختگی يا جای بخيه (اسكار) در ابروهايشان دارند برای ترميم جاي آن ها بهترین گزینه کاشت ابرو است.
كسانی كه قبلا  تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نيز می توانند با استفاده از تكنيك های خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند
كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحيه از ابروهايشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

 

روش كاشت ابرو چگونه است؟


ابتدا شما موی ابروی دلخواه خود را به وسیله مداد ابرو می کشید و سپس  تيم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می کنند تا اگر نياز به تغييراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) اعمال کنند تا بهترين مدل ابرو كه كاملا به صورت شما می آيد انتخاب شود، سپس روی همين مدل كه با مداد ابرو كشيده شده با موهای طبيعی خودتان ابرو كاشته می شود.

روش حرفه ای اينجاست كه: بايد از اين مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از اين موها كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر بايد موهايی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخيم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ايجاد می شوند. انتخاب اين قطر مو نياز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

در كاشت ابرو با استفاده از روش های جديد و با توجه به ميكروسكپی بودن عمل و استفاده از ابزار بسيار ظريف بعد از گذشت 2 تا 3 روز اثری از كاشت مو روی پوست ديده نمی شود .

دلیل جابجائی موها از پوست سر به ناحیه ابرو و دسترسی که به پیاز موها دارد معمولاً موهای کاشته شده ۲ ـ ۴ هفته پس از کاشت دچار ریزش شده لذا فرد بایستی حداقل ۳ تا ۶ ماه صبر کند تا موها مجدداً رشد کنند.

كاشت ابرو نياز به پانسمان ندارد و از اين جهت يسيار برای بيمار راحت خواهد بود.